Gråtrost (Turdus pilaris) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Nordmarka (Harstad - Hárstták, Troms) | |
Fjellvåk (Buteo lagopus) | | 02.05.2024 | 01.05.2024 | | Baksalen (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Grågås (Anser anser) | | 02.05.2024 | 28.04.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Sangsvane (Cygnus cygnus) | | 02.05.2024 | 24.04.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 02.05.2024 | 01.05.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Hage Lønset (Molde, Møre og Romsdal) | |
Rødstjert (Phoenicurus phoenicurus) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Nes Verk rundt (Tvedestrand, Agder) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Breivik (Sandnes, Rogaland) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Breivik (Sandnes, Rogaland) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 01.05.2024 | 29.04.2024 | | Heer (Frogn, Akershus) | |
Munk (Sylvia atricapilla) | | 01.05.2024 | 27.04.2024 | | Heer (Frogn, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 01.05.2024 | 26.04.2024 | | Heer (Frogn, Akershus) | |
Ringtrost (Turdus torquatus) | | 01.05.2024 | 23.04.2024 | | Hoem (Gjemnes, Møre og Romsdal) | |
Rødvingetrost (Turdus iliacus) | | 01.05.2024 | 23.04.2024 | | Hoem (Gjemnes, Møre og Romsdal) | |
Rødvingetrost (Turdus iliacus) | | 01.05.2024 | 23.04.2024 | | Hoem (Gjemnes, Møre og Romsdal) | |
Havelle (Clangula hyemalis) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Averøy/ Reksundet/ Honningsøya (Averøy, Møre og Romsdal) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 01.05.2024 | 31.03.2024 | | Hoem (Gjemnes, Møre og Romsdal) | |
Ringtrost (Turdus torquatus) | | 01.05.2024 | 14.04.2024 | | Hoem (Gjemnes, Møre og Romsdal) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 01.05.2024 | 18.03.2024 | | Hoem (Gjemnes, Møre og Romsdal) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Flaggspett (Dendrocopos major) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Gransanger (Phylloscopus collybita) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Munk (Sylvia atricapilla) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Ravn (Corvus corax) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Skjære (Pica pica) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Spurvehauk (Accipiter nisus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Tromsø (Tromsø, Troms) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 01.05.2024 | 28.04.2024 | | bybrua (Gjøvik, Innlandet) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Skjelset (Ringsaker, Innlandet) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjøholt (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjøholt (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Terne (Sterna sp.) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjøholt (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Rugde (Scolopax rusticola) | | 01.05.2024 | 28.04.2024 | | Kana (Asker, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Kana (Asker, Akershus) | |
Horndykker (Podiceps auritus) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Vadanesset 1 (Steinkjer, Trøndelag) | |
Storlom (Gavia arctica) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Vadanesset 1 (Steinkjer, Trøndelag) | |
Buttsnutefrosk (Rana temporaria) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Rena og omegn (Åmot, Innlandet) | |
Buttsnutefrosk (Rana temporaria) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Rena og omegn (Åmot, Innlandet) | |
Krikkand (Anas crecca) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Rena og omegn (Åmot, Innlandet) | |
Krikkand (Anas crecca) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Rena og omegn (Åmot, Innlandet) | |