Åkerjordfly (Agrotis exclamationis) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Åkerengfly (Apamea sordens) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Bakkesmalmott (Hypochalcia ahenella) | | 13.06.2024 | 10.06.2024 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Geitrams (Epilobium angustifolium) | | 13.06.2024 | 13.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Storklokke (Campanula latifolia) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Kjeldevatnet (Stryn, Vestland) | |
Purpurmåler (Lythria cruentaria) | | 13.06.2024 | 11.06.2024 | | Pulservikgata, Korshavn, Kirkeøy, Hvaler (Hvaler, Østfold) | |
Flekkmarihand (Dactylorhiza maculata) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Klokkelyng (Erica tetralix) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Rome (Narthecium ossifragum) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 12.06.2024 | 11.06.2024 | | Fuglenes Hammerfest (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Rødnebbterne (Sterna paradisaea) | | 12.06.2024 | 11.06.2024 | | Fuglenes Hammerfest (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Finnmarkspors (Rhododendron tomentosum) | | 12.06.2024 | 11.06.2024 | | Reistadsvingen (Alta, Finnmark) | |
Fagerfredløs (Lysimachia punctata) | | 12.06.2024 | 09.06.2024 | | Østre Langøy (Kragerø, Telemark) | |
Fagerfredløs (Lysimachia punctata) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Grevlingen (Vestby, Akershus) | |
Rynkerose (Rosa rugosa) | | 12.06.2024 | 09.06.2024 | | Parkveien (Ås, Akershus) | |
Rynkerose (Rosa rugosa) | | 12.06.2024 | 04.06.2024 | | Myrveien (Ås, Akershus) | |
Hagelupin (Lupinus polyphyllus) | | 12.06.2024 | 03.06.2024 | | Idrettsveien (Ås, Akershus) | |
Fagerfredløs (Lysimachia punctata) | | 12.06.2024 | 12.06.2024 | | Plankesvingen (Vestby, Akershus) | |
Rynkerose (Rosa rugosa) | | 12.06.2024 | 09.06.2024 | | Kjørebonn (Kragerø, Telemark) | |
Grøftesoleie (Ranunculus flammula) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Solblom (Arnica montana) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Platanlønn (Acer pseudoplatanus) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Moradammen (Vestby, Akershus) | |
Platanlønn (Acer pseudoplatanus) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Moradammen (Vestby, Akershus) | |
Platanlønn (Acer pseudoplatanus) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Moradammen (Vestby, Akershus) | |
Rynkerose (Rosa rugosa) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Granheia (Frogn, Akershus) | |
Blankmispel (Cotoneaster lucidus) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Granheia (Frogn, Akershus) | |
Rødhyll (Sambucus racemosa) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Granheia (Frogn, Akershus) | |
Fagerfredløs (Lysimachia punctata) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Husjordløkka (Vestby, Akershus) | |
Glyphipterix forsterella | | 11.06.2024 | 27.05.2024 | | Sandbekken (Tysvær, Rogaland) | |
Blåbærbladmåler (Jodis putata) | | 11.06.2024 | 27.05.2024 | | Sandbekken (Tysvær, Rogaland) | |
Stripesigdvikler (Ancylis apicella) | | 11.06.2024 | 27.05.2024 | | Sandbekken (Tysvær, Rogaland) | |
Junimosemott (Scoparia ambigualis) | | 11.06.2024 | 27.05.2024 | | Sandbekken (Tysvær, Rogaland) | |
Båndprydvikler (Phiaris bipunctana) | | 11.06.2024 | 27.05.2024 | | Sandbekken (Tysvær, Rogaland) | |
Eulamprotes unicolorella | | 11.06.2024 | 27.05.2024 | | Sandbekken (Tysvær, Rogaland) | |
Bucculatrix frangutella | | 11.06.2024 | 27.05.2024 | | Sandbekken (Tysvær, Rogaland) | |
Hagelupin (Lupinus polyphyllus) | | 11.06.2024 | 11.06.2024 | | Tegnebyholtet (Vestby, Akershus) | |
Hagelupin (Lupinus polyphyllus) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Ås (Ås, Akershus) | |
Mjølkeslekta (Epilobium sp.) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Legeveronika (Veronica officinalis) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Skogsalat (Mycelis muralis) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Platanlønn (Acer pseudoplatanus) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Kajaveien (Ås, Akershus) | |
Platanlønn (Acer pseudoplatanus) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Ås rådhus (Ås, Akershus) | |
Grå knoppvikler (Hedya nubiferana) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Tysingvatn (Suldal, Rogaland) | |
Engsmyger (Ochlodes sylvanus) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Tysingvatn (Suldal, Rogaland) | |
Flekkmarihand (Dactylorhiza maculata) | | 10.06.2024 | 09.06.2024 | | Hustoft gnr. 150/4 (Tysvær, Rogaland) | |
Hagelupin (Lupinus polyphyllus) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Vestre Østby (Ås, Akershus) | |
Stær (Sturnus vulgaris) | | 10.06.2024 | 08.06.2024 | | Nord-Statland (Namsos, Trøndelag) | |
Platanlønn (Acer pseudoplatanus) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Ås rådhus (Ås, Akershus) | |
Platanlønn (Acer pseudoplatanus) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Ås rådhus (Ås, Akershus) | |
Bringebærspinner (Macrothylacia rubi) | | 10.06.2024 | 10.06.2024 | | Årvikenes (Ullensvang, Vestland) | |