Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | Iškorasjohka (Kárášjohka - Karasjok, Finnmark) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | Alta ungdomsskole (Alta, Finnmark) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | Grisvågøya (Aure, Møre og Romsdal) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | Grisvågøya (Aure, Møre og Romsdal) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 17.05.2024 | 17.05.2024 | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 17.05.2024 | 17.05.2024 | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Småspove (Numenius phaeopus) | | 17.05.2024 | 10.05.2024 | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Strandsnipe (Actitis hypoleucos) | | 17.05.2024 | 17.05.2024 | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 17.05.2024 | 16.05.2024 | Gardløs (Vestre Toten, Innlandet) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 17.05.2024 | 16.05.2024 | Gardløs (Vestre Toten, Innlandet) | |
Grevling (Meles meles) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 16.05.2024 | 12.05.2024 | Bakkane (Bremanger, Vestland) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 16.05.2024 | 12.05.2024 | Bakkane (Bremanger, Vestland) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 16.05.2024 | 19.04.2024 | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 16.05.2024 | 19.04.2024 | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 16.05.2024 | 25.04.2024 | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 16.05.2024 | 26.04.2024 | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Fjelljo (Stercorarius longicaudus) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | Baksalen (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Smålom (Gavia stellata) | | 16.05.2024 | 14.05.2024 | Baksalen (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Brunnakke (Anas penelope) | | 16.05.2024 | 08.05.2024 | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 16.05.2024 | 15.05.2024 | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Trane (Grus grus) | | 16.05.2024 | 15.05.2024 | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Heipiplerke (Anthus pratensis) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 15.05.2024 | 13.05.2024 | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 15.05.2024 | 14.05.2024 | Nisi Østre (Notodden, Telemark) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 14.05.2024 | 13.05.2024 | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Taksvale (Delichon urbicum) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | Rollag Boligfelt (Rollag, Buskerud) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 05.05.2024 | Husbakken (Vefsn, Nordland) | |
Sildemåke (Larus fuscus) | | 14.05.2024 | 12.05.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 10.05.2024 | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Ekorn (Sciurus vulgaris) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Flaggspett (Dendrocopos major) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Munk (Sylvia atricapilla) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | Stølen (Farsund, Agder) | |